Garanti ve İade

Garanti Şartları

Glorria web sitesinde satışa arz edilen tüm ürünler garantili satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (İki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı Glorria’un tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

 
Glorria‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Glorria dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Fabrikamız dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ‘İletişim’ linki altındaki iletişim formunu kullanabilir ya da 0850 455 15 10 no’lu telefondan müşteri ilişkilerini arayabilirsiniz.
 
 
İade Şartları

Glorria‘dan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde Glorria müşteri hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır. Bu sürelerin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi yapılmamaktadır. Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün Glorria’a ulaştığı andan itibaren beş (5) gün içerisinde ürün bedeli, ödendiği yoldan iade edilir.

Glorria üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.
 
Glorria‘dan alınan ürünlerin herhangi bir nedenle iadesi durumunda ürün, sertifika, sevk irsaliyesi ve faturası  ile birlikte ibraz edilmelidir.
 
Satın alınan Glorria markalı ürün eğer farklı bir alışveriş sitesinden alınmış ise ürün mutlaka işlemi gerçekleştirdiğiniz alışveriş sitesine iade edilmelidir. Bu gibi durumlarda "glorria.com" müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeden önce mutlaka işlemi yaptığınız alışveriş sitesinin müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz.

 
%30 İNDİRİM KUPONU KAZAN!

* Promosyon kodunuz e-posta adresinize gönderilecektir.
Promosyon kodu alt limitsiz tüm alışverişlerinizde geçerlidir.COVID-19 virüs salgını sebebiyle, siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için, tüm önlemleri alarak haftada 2 gün kargo operasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Evde kalın. Sağlıklı kalın.

Sevgilerimizle...
Glorria Ships to Worldwide!
You are on the international page.
You can close this screen for continue shopping to Worldwide.

If you are going to shop in Turkey, please click here and go Turkish page.
WhatsApp Destek Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır